Радіо Бізнес ФМ Росія

Першою ділової радіостанцією Росії є «Business FM» - завжди актуальне і цікаве радіо країни. «Business FM» мовить у Москві і Московській області на частоті FM 87.5, в Санкт-Петербурзі і області на частоті 107.4 FM, в Уфі - 107.5 FM. Жителі інших міст Росії, а також інших країн світу можуть слухати радіостанцію і дізнаватися всю необхідну інформацію в інтернеті, завдяки популярній онлайн версії «Бізнес ФМ».
«Business FM» почало мовлення в березні 2007 року і донині користується величезною популярністю. Ідея створення ділової радіостанції належить РС «Ідальго» (команда Дмитра Солопова і Єгора Альтмана), саме вони придумали назву радіо, розробили брендплатформу, логотип і фірмовий стиль «Business FM». Автор слогану радіостанції («Тримайтеся курсу») є Михайло Гуревич. Завдяки якісно і, головне, злагоджено виконаній роботі команди «Бізнес ФМ», в 2011 році радіостанція отримала приз за найкраще російське ЗМІ в області ділової журналістики.
Музичний напрям «Business FM»
Радіостанція «Business FM» не може похвалитися величезним плейлістом, так як радіо з самого початку було спрямоване на надання слухачам актуальної інформації. Основну частину щоденного ефіру «Бізнес ФМ» займають блоки новин, аналітичні програми, фічери і розважальні мікро-рубрики. Музики на «Business FM» мало, але вона дуже хороша і надає одне лише задоволення. Тут звучать популярні сучасні музичні твори, а також хіти минулого століття.
Музичні, розважальні, інформаційні програми і шоу
Ефір радіостанції «Business FM» не тільки шалено цікавий, але і дуже різноманітний. Кожні 15 хвилин в ефірі огляд актуальних новин в країні, курси валют і прогноз погоди. Крім цього «Business FM» володіє величезною кількістю захоплюючих проектів - аналітичні передачі («Портфель Наді Грошевої», «Розмови в траншеї з Григорієм Бегларяном і Володимиром Левченко», «Спеціальне розслідування», «Нерухомість: сегменти та перспективи» тощо), розважальні рубрики («Фабрика Мистецтва з Іриною Осиповою», «Покупки з Кірою Альтман», «Справа смаку з Катею Калиною», «Подорожі з Андрієм Дубровським» і т. д.) і мікро-рубрики («Гроші», «Історія брендів», «Про що це?», «Великі шахраї», «Герої нашого часу» та багато інших).