Першими в онлайн вийшли радіостанції, які до цього вели мовлення виключно в приймачах, плеєрах і музичних центрах. Розуміючи швидкий розвиток Інтернет-мережі та важливість розширення аудиторії, були створені офіційні сайти радіо, які дублювали звучання. Крім того, наявність власного порталу значно розширювало можливості креатівщиків - тепер можна було додати фото, відео, проводити конкурси, опитування. Можливостей стало більше, а відповідно, і слухачів. А за рекламні місця на сайті можна брати плату, що приносило непоганий додатковий дохід.
Під час революції 2014-2015 року радіо було одним з можливостей комунікації між протестувальниками. Активісти, так звані стримери, створювали власні подкасти, де робили репортажі про події або інформували протестуючих про майбутні акції або інші важливі події. Завдяки таким можливостям, які, до слова, стали доступними завдяки смартфонам, з'явилося Громадське радіо, що пізніше стало повноцінним медійним проектом і обзавелося власною студією.
«Радіо Аристократи»- одне з найбільш швидко розвиваючихся медійних проектів онлайн. Створене за ініціативи трьох активістів, радіо швидко знайшло свого слухача і стало популярним серед представників прогресивної частини населення. До створення унікального контенту були залучені кращі українські та зарубіжні ведучі. Деякі з них погодилися на роботу за символічну плату або зовсім безкоштовно. До проекту залучається все більша кількість артистів, письменників, які готують на радіо авторські програми або зачитують свої книги онлайн. Одним з таких письменників став Сергій Жадан, який погодився озвучити свій бестселер онлайн.
Радіо «Промінь» - національний проект, який існує не один десяток років, але популярності набув тільки кілька років тому, завдяки авторським програмам, які з'явилися зовсім недавно.