Люди, що жили в СРСР мали можливість слухати зарубіжні радіостанції скоріше в якості виключення. Більшість хвиль «ворожого Заходу» були під жорстким контролем влади і всіляко глушилися. Найпопулярніша західна радіостанція в СРСР - «Голос Америки», яку, зараз і досі російська верхівка не особливо шанує. Серед радіостанцій, які «підпільно» слухали жителі СРСР можна згадати «Радіо Свобода», «Німецька хвиля», «Російська служба Бі-бі-сі», «Голос Ізраїлю», «Голос Ватикану» і багато інших.
Звичайно, СРСР також не залишався «боргу» перед країнами, і організовував своє мовлення для інших держав. Але, на жаль, ніякого сліду в історії ці спроби не залишили. Хоча, з цим твердженням можна посперечатися, адже саме СРСР почав першим створювати свої служби в інших країнах, зокрема в Європі. Сталося це в далекому 1929 році. А «Російська служба Бі-бі-сі» почало давати російськомовні програми тільки через 30 років. Але сама наявність «ворожих» зарубіжних радіостанцій дуже турбувало верхівку СРСР.
Італія
В Італії більшість радіостанцій багатоформатні. Це означає, що в ротації можна почути і ретро музику, і попсу, і рок. Країна також не має значення, адже італійці однаково прихильні і до співвітчизників, і до іноземних виконавців.
Найпопулярніші радіостанції Італії: Club Generation Radio і Radio Ascolta.
Сполучені Штати Америки
США, на відміну від італійських радіостанцій, підтримує вітчизняного виробника. На хвилях місцевих радіостанцій рідко почуєш артистів не американців. З іншого боку, там популярні локальні, місцеві радіостанції. Кожен університет, коледж, велика компанія і навіть супермаркет може похвалитися власним ЗМІ.
Найпопулярніші радіостанції США: 977 - Today's Hits, DI FM Vocal Trance.
Великобританія
У Великобританії люди воліють новинні радіостанції, тому таких тут більше. А музичних менше на порядок.
Найпопулярніші радіостанції Великобританії: BBC, BBC Radio, FXM London.